Proslava dana skole

U utorak 8.novembra 2016. godine povodom dana Tehničke škole održana je tematska priredba “60 godina Građevinske škole” u svečanoj sali Tehničke škole. Povodom jubileja građevinske struke priređen je prigodan program uz gostovanje hora osnovne škole “Siniša Janjić”. Direktor je uručio nagrade zaposlenima koji slave jubilej, kao i učenicima koji su osvojili nagrade na takmičenjima prethodne godine. Prikazan je kratak film o istorijatu Građevinske škole, koja postoji od 1928. godine sa sedištem u Crnoj travi, da bi 1956. godine bila prebačena u Vlasotince. Recitatorska sekcija je izvela nekoliko pesama, od kojih po jednu na francuskom i engleskom jeziku. Nakon priredbe organizovana je zakuska za sve prisutne. Fotografije sa priredbe uradio je profesor Časlav Stojiljković.